Fešta Dana škole 2016.
Autor: Autorizirani korisnik iz druge škole , 28. 5. 2016.

Naša fešta Humanitarni dan škole 25.5.2016. za izgradnju vanjske učionice protekala je zanimljivo i bogatije nego inače. Imali smo turnir u košarci, školsku priredba i koncert različitih glazbenika. Za svakoga ponešto.

Još jednom se zahvaljujemo svima na pomoći i malima i velikima, a osobito: Šuštinama, KUD-u Spužvar, Muškom pjevačkom zboru sv. Mihovil, Luki velikom i vrhunskom plesaču, Three litlle birds i pravih rokerima koji su za koncert dali i razglas Sedmi kontinent tj. Glazbeni kampus prijatelji, košarkašima škole Dražen Petrović, Ines Pekas Pajić službenoj fotografkinji fešte i logistici koja je i mama jedne naše učenice te g-dinu Dedić Ivici koji se pobrinuo da nitko ne bude žedan. Zahvala ide i g-dinu Tomislavu Perkovu koji nam je darovao svoj talent za dizajn i dizajnirao službeni plakat, a hvala također i g-dinu Andriji Španji koji nam je pomogao dovesti sportaše male košarkaše škole Dražen Petrović.

Robert Šimić