Croatian Makers liga 1. kolo
Autor: Ivana Križanac, 17. 11. 2016.

Nakon održanog pretkola Croatian Makers lige naši učenici su sudjelovali u 1. kolu Lige. Zadatak je bio napisati kod i učitati (prebaciti) ga u robota te odvoziti zadanu stazu...

U 1. kolu Croatian Makers lige sudjelovali su učenici četvrtog razreda: Luka Milković, Angelo Palinić, Mario Paškalin i Gabriel Gerbec i učenica petog razreda Tetyana D. Sakunova, učenik sedmog razreda Marin Bačelić te učenici osmog razreda Toni Radak i Mate Bulat. Za organizaciju su se pobrinule mentorice 1. kola Marina Nadoveza i Višnja Šuperba.

Zadatak 1. kola, mlađa skupina:

Šibenik-OŠ Brodarica-mlađa dobna skupina-natjecatelj 1 from Marina Nadoveza on Vimeo.

Zadatak 1. kola, starija skupina:

Šibenik-OŠ Brodarica-starija dobna skupina-natjecatelj 1 from Marina Nadoveza on Vimeo.

Pojedinačne i ekipne rezultate te ukupni poredak u regiji možete pogledati na poveznicama:

Konačni ekipni rezultati

Pojedinačni rezultati