Projekt prehrana III
Autor: Emil Božikov, 23. 8. 2018.

Projekt "Prehrana III" , Fond Europske pomoći za najpotrebitije

Poštovani roditelji, i ove nastavne godine nastavljamo s besplatnom prehranom za učenike. Nositelj ovog projekta je Grad Šibenik a bespovratna sredstva će ići iz Fonda Europske pomoći za najpotrebitije "Prehrana III".

O ovom projektu će te biti upoznati od strane razrednika na prvom roditeljskom sastanku (isti će se održati u vremenu od 1o. - 14.rujna 2o18.godine) a sukladno kriterijima u privitku moći će te prijaviti svoje dijete za besplatnu učeničku marendu u školskoj godini 2o18./2o19.

Naravno, svi roditelji koji ispunjavaju kriterije iz privitka ove obavijesti mogu već sada "skinuti" izjave s ove stranice te uz ostalu dokumentaciju isto dostaviti stručnoj službi škole.

Krajnji rok za dostavu dokumentacije je 14.rujna 2o18.godine (petak).