Koncert dječjih zborova osnovnih škola
Autor: Silvija Marin, 18. 12. 2013.

Večeras je u šibenskom HNK  održan tradicionalni  koncert dječjih zborova osnovnih škola. Organizatori koncerta su  stručni  aktiv  učitelja glazbene kulture osnovnih škola i Grad Šibenik.

U programu je nastupio i naš školski zbor zajedno sa zborom Osnovne škole Tina Ujevića,a vodila ih je profesorica Eliana Trutin Šupe.

Kazalište je bilo prepuno posjetitelja koji su uživali u prekrasnim izvedbama prigodnih pjesama,a najviše ovacija publike dobio je upravo naš zbor.

Čestitamo svim članovima zbora na izvrsnom nastupu,a  posebna pohvala ide  njihovoj voditeljici Eliani Trutin Šupe koja je maestralno vodila zbor koji je brojio preko 80 djece!