Mala jezična škola
Autor: Maja Bukić Kulaš, 22. 10. 2019.

S ciljem promicanja važnosti ranog učenja stranih jezika učenici izbornih predmeta njemački i talijanski jezik pod vodstvom nastavnica Lucije Subašić, Marijane Serajlić i Maje Bukić Kulaš posjetili su DV Žižula Ražine.

U predškolskoj skupini Šipak učenice su bile u ulozi učiteljica te su održale jezičnu radionicu.

Preškolci su srdačno dočekali naše učenice i nastavnice te su aktivno sudjelovali i naučili kako se predstaviti, brojati i nazive boja na njemačkom i talijanskom jeziku.

Kao uspomenu na ovo druženje i posjet polaznici vrtića Žižula su izradili čestitku na kojoj smo im iznimno zahvalni.