,,Ruksak pun kulture'' u našoj školi
Autor: Branka Pastuović, 11. 11. 2019.

Naša škola, koja već niz godina sudjeluje u ovom projektu Ministarstva kulture Republike Hrvatske, ugostila je glumce koji su u holu naše škole održali predstavu Medo i lovac, 11.11.2019. g. za sve učenike razredne nastave.

Prvašićima se predstava odlično uklopila u nastavak rada na eTw projektu ,,Sigurnim korakom u školu 1'' te nove projektne aktivnosti kroz realizaciju sadržaja u eTw projektu ,,NAŠA KNJIŽ(n)ICA''.

Zajedno sa svim ostalim učenicima razredne nastave, uživali su u zanimljivim likovima i neobičnoj priči u kojoj se zaigrani i veseli medo spašava dajući mudre odgovore i ljubavne savjete lovcu.

Drago nam je što je naša škola dio ovog projekta i što su naši učenici pogledali izvrsnu predstavu koju su na kraju nagradili velikim pljeskom.