3. Transnacionalni sastanak u Sloveniji u sklopu projekta What's APPening around our Europe
Autor: Ivana Križanac, 18. 9. 2017.

Sredinom rujna (12.-15.) posjetili smo Osnovnu školu Blaža Kocena u Ponikvama, u Sloveniji te sudjelovali na 3. Transnacionalnom sastanku projekta What's APPening in our Europe.

Nakon svečanog dočeka, slovenski učitelji su nam predstavili svakodnevni život i rad škole te smo imali priliku promatrati realizaciju nastave u različitim razredima i različitim predmetima.

Na sastanku su sudjelovali Emil Božikov, ravnatelj škole, Višnja Šuperba, prof. matematike i fizike te Ivana Križanac, učiteljica razredne nastave i koordinator projekta.

Osnovna škola Blaža Kocena ima izvrsne uvjete za rad te nas je osobito dojmila sportska dvorana i školska kuhinja odnosno organizacija prehrane učenika.

Tijekom sastanka su dogovorene aktivnosti za drugu godinu realizacije projekta te su se analizirali evaluacijski upitnici provedeni na kraju prve godine projekta.

Zahvaljujemo domaćinima na predivnom gostoprimstvu!