PRIOPĆENJE RODITELJIMA PRVOŠKOLACA
Autor: Sandra Šupe, 15. 1. 2014.

Predupis  učenika u 1. razred šk.god. 2014./2015.obavljat će se u razdoblju  od 16.01. do 31.01. 2014.  u Osnovnoj školi Brodarica, u uredu psihologa po slijedećem rasporedu ...

Raspored predupisa

Ujutro

Popodne

14 – 18 h

14-18 h

8-12 h

Prilikom predupisa roditelji djeteta trebali bi donijeti preslik domovnice, rodnog lista djeteta te OIB djeteta.

Napomena  :

U prvi razred se upisuju djeca koja do 1. travnja tekuće godine imaju navršenih šest (6) godina života i djeca kojima je u školskoj godini 2013./2014. odgođen upis.

Za mlađu djecu, koja će do 31. kolovoza 2014.g. navršiti šest godina,  roditelj može  podnijeti Uredu državne uprave , Službi  za društvene djelatnosti u Šibensko – kninskoj županiji, Vladimira Nazora 1(II kat), zahtjev za upis djeteta u školu.

Prema Odluci o mreži osnovnih škola na području Šibensko-kninske županije donesenoj od Županijske skupštine 20.12.2007., upisna područja za OŠ Brodaricu čine slijedeća naselja: Brodarica, Jadrtovac, Krapanj, Žaborić, Grebaštica i Šparadići.

U Brodarici, 15.01.2014. g.                  Ravnatelj: Emil Božikov, prof.