Prvi javni iskorak naše školske zadruge 20. prosinca 2013.
Autor: Ivana Križanac, 30. 12. 2013.

Školska božićna priredba je održana 20. prosinca 2013. u holu škole ...

Naši učenici su pokazali svoje umijeće, kao i uvijek, pred prepunim „gledalištem“.

Bilo je mnogo mama i tata, braca i seka koji su znatiželjno gledali i bodrili svoje članove obitelji i prijatelje.

I naša školska zadruga prigodnu prodaju školskih kreativnih uredaka ponudila je u holu škole posljednjih 10-tak dana nastave, a posebno na školskoj priredbi 20.12.

Sve kreativne stvarčice i materijali školske zadruge mogu se vidjeti u školskoj vitrini u holu škole te kupiti. Sav prikupljeni novac od prodaje bit će usmjeren za daljnji razvoj zadruge i kreativnosti učenika.

Hvala od srca svima koji su se potrudili da naša školska priredba bude opet uspješna te onima koji su nam pomogli makar i moralnom podrškom da toliko mnogo stvarčica, suvenira i materijala imamo u školskoj zadruzi.

Bit će Dobro (i ove godine)!

Autor: Robert Šimić, vjeroučitelj