Sudoku 2023. – regionalno natjecanje
Autor: Ivana Martinović, 13. 12. 2023.

25. studenog 2023. održano je Regionalno Sudoku natjecanje u OŠ Vodice. Na natjecanju su sudjelovali učenici osnovnih i srednjih škola Šibensko-kninske, Splitsko-dalmatinske, Zadarske i Dubrovačko-neretvanske županije.

Našu školu predstavljali su učenici Sara Bujas, Duje Prebanda, Niko Laškarin i Lara Kalpić pod mentorstvom učiteljica Ivane Martinović i Ursule Jurić. Učenici su stekli nova znanja i iskustva, razvijali svoje kritičko i logičko mišljenje i razmišljanje, a uz to postigli i veoma dobre rezultate.

Čestitamo učenicima na sudjelovanju i postignutom uspjehu. S veseljem i uzbuđenjem iščekujemo sljedeću godinu i ponovno natjecanje u još većem broju.