Erasmus+ projekti

2019. - 2021.

Učiteljsko vijeće 20. studenoga 2017.

Izvješće o provedenim mobilnostima u sklopu projekata What's APPening in our Europe.

Učiteljsko vijeće 18. listopada 2017.

Izvješće o provedenim mobilnostima u sklopu projekata What's APPening in our Europe i Energy for LIfe.

Evaluacija prve godine Whats Appening in our Europe

Na Učiteljskom vijeću 28. kolovoza 2017. predstavljeni su rezultati realizacije aktivnosti tijekom prve godine i planirane aktivnosti za sljedeću godinu u ERASMUS + projektima Energy for Life i What's APPening in our Europe.

Prezentaciju je održala koordinatorica projekata učiteljica Ivana Križanac.

poveznica

What's APPening in our School
Ivana Križanac / datum: 24. 3. 2019. 15:29

Od 18. do 22. ožujka 2019. bili smo domaćini našim europskim partnerima u sklopu projekta What's APPening in our Europe. Posjetili su nas učitelji iz: Sjeverne Irske, Slovenije, Češke, Italije i Finske te zajedno s našim učiteljima razmijenili iskustva učinkovite uporabe tableta u nastavi.

[OPŠIRNIJE]