Popisi drugih obrazovnih materijala za korištenje u OŠ Brodarica te područnim školama Grebaštica i Krapanj za učenike od 1. do 8. razreda.
Autor: Maja Morić Kulušić, 6. 7. 2023.

Poštovani roditelji,

u prilogu ove vijesti i na poveznicama nalaze se popisi drugih obrazovnih materijala za korištenje u OŠ Brodarica te područnim školama Grebaštica i Krapanj za učenike od 1. do 8. razreda. Druge obrazovne materijale financiraju roditelji.

Popisi su podijeljeni u dvije kategorije: razredna i predmetna nastava. Na popisu se nalazi kojim razredima je namijenjen, razrednik/razrednica, što je potrebno kupiti, a što će se naknadno naručiti preko škole. Vodite računa da za izborne predmete naručite materijale samo za predmet koje vaše dijete pohađa. Pažljivo pročitajte popis jer je na njemu sve detaljno napisano.

POPIS DRUGIH OBVEZNIH MATERIJALA RAZREDNA NASTAVA

POPIS DRUGIH OBVEZNIH MATERIJALA PREDMETNA NASTAVA

Napomena: Likovne mape za sve učenike od 1. do 8. razreda naručuju se preko škole!

Udžbenike za sve obvezne i izborne predmete učenici će dobiti besplatno jer se isti financiraju sredstvima  Državnog proračuna.

Priloženi dokumenti:
DOM-predmetna_nastava.pdf (211.07 KB)