Pomoćnici u nastavi 4
Autor: Maja Morić Kulušić, 20. 10. 2023.

Grad Šibenik je kao korisnik (nositelj projekta), zajedno s 9 osnovnih škola partnera uspješno proveo projekt „Pomoćnici u nastavi 4“ ukupne vrijednosti 273.573,06 eura sufinanciran iz Europskog socijalnog fonda s iznosom od 232.537,10 eura.

Kroz provedbu navedenog projekta za 47 učenika s teškoćama u razvoju je osigurana podrška pomoćnika u nastavi za kvalitetno uključivanje u redovni odgojno – obrazovni sustav.

Partneri na projektu su: OŠ Brodarica, OŠ Fausta Vrančića, OŠ Jurja Dalmatinca, OŠ Jurja Šižgorića, OŠ Meterize, OŠ Petra Krešimira IV., OŠ Tina Ujevića, OŠ Vidici i OŠ Vrpolje.