Terenska nastava učenika šestih razreda
Autor: Silvija Marin, 24. 10. 2023.

Učenici 6. a i 6. b razreda 23. listopada bili su na terenskoj nastavi u gradu Šibeniku u pratnji učiteljice povijesti Snježane Paškalin, učitelja geografije Krešimira Puće i školske knjižničarke Silvija Marin.

Tom prigodom posjetili su šibenske tvrđave: Barone, sv. Ivan i sv. Mihovil.

Uz zanimljiva predavanja i radionice, fotografiranja, igru, druženje i zabavu učenici su naučili puno o tvrđavama, ali i drugim kulturnim znamenitostima našeg predivnog grada.

Učenicima se jako svidio ovaj oblik nastave i nemaju ništa protiv da ga uskoro ponove!

U nastavku vijesti nekoliko fotografija kako nam je bilo...

Pogled koji  "obara s nogu"

Predavanje učiteljice Snježe bilo je jako zanimljivo pa su nam se pridružile i lokalne mace koje su posebno razveselile naše učenike

Tko zna, možda jednog dana netko od naših učenika nastupi na ovoj pozornici