Obavijest o rezultatima natječaja
Autor: Meri Friganović, 20. 11. 2023.

učitelj/ica hrvatskog jezika (pripremna i dopunska nastava)

OSNOVNA ŠKOLA BRODARICA

Gomljanik 100

22000 Brodarica

KLASA: 112-02/23-01/142

URBROJ: 2182-1-60-01-23-1

U  Brodarici  20. studenog 2023.

Predmet: Obavijest o izboru kandidata - radno mjesto učitelj/ica hrvatskog jezika                  (pripremna i dopunska nastava hrvatskog jezika za učenike koji ne                         znaju hrvatski jezik), na određeno nepuno radno vrijeme, 18 sati                            ukupnog tjednog radnog vremena

Obavještavamo kandidate koji su dostavili prijavu na natječaj za zasnivanje radnog odnosa – UČITELJ/ICA HRVATSKOG JEZIKA, (pripremna i dopunska nastava hrvatskog jezika za učenike koji ne znaju hrvatski jezik) 1 izvršitelj/ica, radni odnos na određeno nepuno radno vrijeme, 18 sati ukupnog tjednog radnog vremena, objavljenog  dana 31. listopada 2023. na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Brodarica,  da je sukladno odredbama Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje (KLASA: 011-03/19-01/03 URBROJ: 2182-62-01-19-01) te Izmjene i dopune Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje (KLASA: 011-03/21-01/05  URBROJ: 2182-62-07-21-01),  uz prethodnu suglasnost Školskog odbora na sjednici održanoj dana 17. studenog 2023. na radno mjesto UČITELJ/ICA HRVATSKOG JEZIKA, na određeno nepuno radno vrijeme, 18 sati ukupnog tjednog radnog vremena, izabrana kandidatkinja Tea Mrša, magistra hrvatskog jezika i književnosti.

Ravnateljica                                                                                         Maja Morić Kulušić, dipl. uč.